Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

W piątek po Bożym Ciele Urząd Gminy będzie nieczynny

20 maja 2020, godz. 13:20 (Aktualizacja: 20 maja 2020, godz. 13:21)

W 2020 roku Boże Ciało wypada w czwartek, 11 czerwca. Ustawowo jest to dzień wolny od pracy, więc wszystkie instytucje, w tym urzędy, będą nieczynne. Urząd Gminy Ełk będzie nieczynny dodatkowo także następnego dnia – w piątek, 12 czerwca 2020 roku. Wójt Gminy Ełk ustalił ten dzień jako wolny od pacy dla pracowników w zamian za dzień świąteczny przypadający w sobotę, 15 sierpnia 2020 r. Przypominamy, że zgodnie z kodeksem pracy za święta przypadające w soboty wyznacza się inne dni wolne od pracy.

Zarządzenie Nr 98/20 Wójta Gminy Ełk z dnia 20 maja 2020 r. w sprawie ustalenia dnia wolnego od pracy dla pracowników Urzędu Gminy Ełk w zamian za dzień świąteczny przypadający 15 sierpnia 2020 r. – kliknij tutaj.

image_pdfimage_print

50plus Klub Senior+ Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Ełcki Bocian 2019 Zbadaj swój kręgosłup! Certyfikat dla Gminy Ełk 3maja zgłoś awarię