Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

W maseczce, po dezynfekcji rąk i pojedynczo

25 maja 2020, godz. 15:15 (Aktualizacja: 26 maja 2020, godz. 8:12)

W Urzędzie Gminy Ełk wznowiono bezpośrednią obsługę obywateli, choć oczywiście wszystko odbywa się z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych. W celu zminimalizowania ryzyka zarażenia czy rozprzestrzeniania koronawirusa najlepiej jest termin wizyty w urzędzie ustalić telefonicznie.

– Podczas pracy w Urzędzie Gminy czy Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej zachowujemy ostrożność, dlatego do budynku należy wchodzić w maseczce, przy wejściu zdezynfekować ręce, a do urzędników przychodzić pojedynczo – mówi Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk.

Mieszkańcy nadal mogą kontaktować się z urzędem mailowo lub telefonicznie. Dodatkowo informujemy, że istnieje możliwość załatwiania spraw poprzez platformę ePUAP czy listownie. Do wykorzystania jest także urna na dokumenty znajdująca się w budynku przy ul. Kościuszki 28A.

image_pdfimage_print

50plus Klub Senior+ Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Ełcki Bocian 2019 Zbadaj swój kręgosłup! Certyfikat dla Gminy Ełk 3maja Podatki gov pl