Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

W Ełku i Gminie Ełk będą jeździły autobusy elektryczne

W siedzibie Narodowego Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Wójt Tomasz Osewski spotkał się z wiceprezesem NFOŚiGW Arturem Michalskim. Rozmowa dotyczyła głównie przedsięwzięć dotyczących ochrony środowiska [...]  czytaj wiecej

Ełkstremalna Rajza po raz ósmy

Za nami ósma edycja popularnego rajdu samochodowego „Ełkstremalna Rajza” odbywającego się w Gminie Ełk. Honorowy patronat nad imprezą sprawował Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. Impreza, której bazą był Ośrodek [...]  czytaj wiecej

Jak to bywało z kapustą, masłem czy jajami?

Zapraszamy na warsztaty i pokazy dawnych zwyczajów ludowych. W sobotę, 1 kwietnia w Bibliotece Publicznej Gminy Ełk w Nowej Wsi Ełckiej panie z zespołu Zielona Dąbrowa oraz przyjaciele Centrum Kultury Gminy Ełk [...]  czytaj wiecej

Przerwa w dostawie wody w czterech miejscowościach

Zakład Usług Gminnych Gmina Ełk Sp. z o.o. informuje, że w związku z pracami eksploatacyjnymi na gminnej sieci wodociągowej w najbliższy wtorek, 28 marca 2023 roku w godz. 8.30-11.00 wystąpi przerwa w dostawie wody [...]  czytaj wiecej

Szkolenia i sprawny sprzęt podstawą bezpiecznego stosowania środków ochrony roślin

Ełcki oddział Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa przypomina, że stosowanie środków ochrony roślin nierozerwalnie związane jest z możliwością wystąpienia zagrożeń dla ludzi, zwierząt i [...]  czytaj wiecej

Opieka wytchnieniowa w Gminie Ełk

Rodziny, w których występuje niepełnosprawność codziennie podejmują wyzwania i trudności, a są one związane przede wszystkim z opieką nad osobą z niepełnosprawnością. Życie osób, które doświadczają [...]  czytaj wiecej

Konsultacje strategii inwestycji miasta i gminy Ełk

Związek Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Ełku, w skład którego wchodzi także Gmina Ełk, przygotował projekt Strategii Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Miejskiego [...]  czytaj wiecej

Psycholog pomoże mieszkańcom naszej gminy

Od lutego 2023 roku w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Ełku pełni dyżur psycholog. Zachęcamy osoby znajdujące się w trudnej sytuacji, do udziału w bezpłatnych konsultacjach oraz indywidualnym poradnictwie [...]  czytaj wiecej

Spotkania z przedstawicielami rządu i parlamentu

W ostatnich dniach Wójt Gminy Ełk Tomasz Osewski spotkał się z przedstawicielami polskiego rządu. Najpierw w Ełku z Ministrem Edukacji i Nauki Przemysławem Czarnkiem, który odwiedził Specjalny Ośrodek [...]  czytaj wiecej

Rusza nabór wniosków w Programie „Ciepłe Mieszkanie”

Informowaliśmy w ostatnim czasie o przystąpieniu przez Gminę Ełk do Programu Priorytetowego „Ciepłe Mieszkanie”. 15 marca 2023 roku Wójt Tomasz Osewski wydał zarządzenie 48/2023, na podstawie którego rozpoczęty [...]  czytaj wiecej

X
Dane osobowe
Wyślij
Dane wydarzenia