Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Międzynarodowe zawody sportowe w Nowej Wsi Ełckiej

W Gminie Ełk trwa realizacja projektu pn. „Aktywne dzieci = Zdrowe dzieci”, którego partnerem jest Samorząd Rejonu Varena na Litwie. Projekt dotyczy walki z nadwagą i otyłością wśród mieszkańców oraz edukacji w [...]  czytaj wiecej

Dzień Samorządu Terytorialnego

Trwają obchody Dnia Samorządu Terytorialnego, a uroczystości centralne zorganizowano w Belwederze. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda zaprosił na te uroczystości także Wójta Gminy Ełk Tomasza [...]  czytaj wiecej

Rusza kolejna edycja programu Działaj Lokalnie

W programie „Działaj Lokalnie” szansę na dofinansowanie mają pomysły, które przyczyniają się do wyzwolenia społecznej energii oraz rozwiązania określonych problemów lokalnych. Ważne jest również to, aby wspólnie [...]  czytaj wiecej

Godzinna przerwa w dostawie wody

Zakład Usług Gminnych Gmina Ełk Sp. z o.o. informuje, że w związku z pracami na gminnej sieci wodociągowej we wtorek, 31 maja 2022 roku w godz. 11.00-12.00, może nastąpić przerwa w dostawie wody w miejscowościach: [...]  czytaj wiecej

Gotowy Raport o stanie Gminy Ełk za rok 2021

Wójt Gminy Ełk Tomasz Osewski przedstawił Radzie Gminy „Raport o stanie Gminy Ełk za rok 2021”. Dokument został opracowany zgodnie z wprowadzoną w 2018 roku nowelizacją ustawy o samorządzie gminnym. Raport jest [...]  czytaj wiecej

Szkolenia w zakresie podejmowania działalności gospodarczej i turystycznej

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Lider w EGO” z siedzibą w Olecku zgodnie z planowanymi naborami w 2022 roku serdecznie zaprasza na spotkania informacyjne oraz bezpłatne szkolenia przygotowujące do [...]  czytaj wiecej

Cykl szkoleń otwartych w Olecku

Masz ochotę rozwinąć swoje umiejętności z zakresu dobrej komunikacji i efektywnej współpracy? Chcesz dowiedzieć się jak budować wspólne zasoby i produkty i co zrobić, by umiejętnie rozłożyć siły i się nie wypalić? [...]  czytaj wiecej

Podstawy prawa w organizacji pozarządowej

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka „Wielkie Jeziora Mazurskie” zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych, KGW, grup nieformalnych oraz aktywnych mieszkańców województwa warmińsko – mazurskiego na [...]  czytaj wiecej

Trwa nabór do „Bitwy Regionów”

Do końca maja 2022 roku potrwa nabór do VII edycji ogólnopolskiego konkursu kulinarnego „Bitwa Regionów”, który skierowany jest do Kół Gospodyń Wiejskich i stowarzyszeń. Idea konkursu zrodziła się z zamiłowania do [...]  czytaj wiecej

74 lata temu komuniści zamordowali rotmistrza Pileckiego

25 maja 1948 r., wykonano haniebny wyrok śmierci, zabijając jednego z najodważniejszych i najwierniejszych żołnierzy w historii Polski. Komunistyczny sąd 15 marca 1948 r. skazał rotmistrza Witolda Pileckiego na karę [...]  czytaj wiecej

X
Dane osobowe
Wyślij
Dane wydarzenia