Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Urząd Gminy Ełk pracuje

18 marca 2020, godz. 7:32

Niektóre portale internetowe wprowadziły w błąd mieszkańców Gminy Ełk, informując o tym, że Urząd Gminy Ełk jest nieczynny. Nie jest to prawdą. Urząd Gminy pracuje w poniedziałki, środki, czwartki i piątki w godz. od 7.15 do 15.15, a we wtorki od 8.00 do 18.00.

– Prawdą jest, że pracownicy normalnie przychodzą do pracy i załatwiają urzędowe sprawy, ale mocno ograniczony jest kontakt interesantów z urzędnikami – tłumaczy Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. – Sprawy załatwiamy telefonicznie i elektronicznie. Zamknięty do odwołania jest jedynie punkt nieodpłatnej pomocy prawnej.

W budynku Urzędu Gminy wprowadzone zostały dodatkowe środki ostrożności i przygotowano specjalną, zdezynfekowaną strefę bezpieczeństwa. Od wtorku, 17 marca 2020 roku do odwołania wszelkie wnioski i pisma są przyjmowane z tyłu budynku Urzędu Gminy Ełk.

image_pdfimage_print

50plus Klub Senior+ Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Ełcki Bocian 2019 Zbadaj swój kręgosłup! Certyfikat dla Gminy Ełk 3maja zgłoś awarię