Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Uruchomiono linie autobusowe Gołdap – Ełk i Giżycko – Ełk

11 stycznia 2022, godz. 10:13

3 stycznia 2022 roku swoje pierwsze kursy wykonały autobusy na liniach Gołdap – Ełk przez Olecko oraz Giżycko – Ełk przez Zelki, uruchomionych na Warmii i Mazurach przez samorząd województwa, Jak powiedział marszałek Gustaw Marek Brzezin w ten sposób likwidowane są „komunikacyjne białe plamy w regionie”.

Przebieg linii komunikacyjnej Gołdap (ul. Wczasowa) – Ełk (Dworzec PKS/PKP): Gołdap – Promenada Zdrojowa, Gołdap -ul. Polna, Jabramowo, Kozaki, Regiele, Górne, Dzięgiele, Pogorzel, Kowale Oleckie – ul. Gołdapska, Kowale Oleckie – ul. Kościuszki, Kowale Oleckie – centrum, Kowale Oleckie – ul. Kościuszki, Daniele, Rogówko, Stożne, Golubki, Sedranki, Olecko – ul. Gołdapska, Olecko – ul. Kolejowa – dworzec, Olecko – ul. Ełcka, Kukowo, Kolonia Kukowo, Ślepie, Gąski, Przytuły kol., Przytuły, Janisze, Straduny – pętla, Straduny – Oracze, Oracze, Ełk – ul. M. Kajki – Północ II, Ełk – ul. Wojska Polskiego – szkoła, Ełk – ul. Wojska Polskiego – ZUS, Ełk – dworzec PKS/PKP.

Przebieg linii komunikacyjnej Giżycko – Ełk: Giżycko – dworzec, Giżycko – Plac Grunwaldzki, Bystry, Grajwo, Kąp, Ruda, Staświny, Staświny kol., Lipowy Dwór, Miechy, Czpyrki, Malinka, Pamry, Ranty skrz., Ranty, Hejbuty, Zelki, Płowce, Berkowo, Rogale, Grabnik, Woszczele, Chrzanowo, Siedliska, Ełk – ul. 11 listopada, Ełk – ul. Sikorskiego, Ełk – ul. Piłsudskiego, Ełk – ul. Mickiewicza, Ełk – ul. Dąbrowskiego/dworzec PKS.

image_pdfimage_print

Załatw przez podatki.gov.pl Wsparcie rodzin 50plus Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Certyfikat dla Gminy Ełk Ełcki Bocian 2019 zgłoś awarię Klub Senior+