Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Transgraniczny Marsz Nordic Walking

22 sierpnia 2017, godz. 8:02 (Aktualizacja: 6 września 2017, godz. 22:46)

Wójt Tomasz Osewski serdecznie zaprasza mieszkańców Gminy Ełk do udziału w Transgranicznym Marszu Nordic Walking, organizowanym w dniach 28-29 sierpnia 2017 r., w ramach działań projektu LT-PL-1R-002 pn. „Zdrowe sąsiedztwo – Integracja społeczna poprzez aktywność fizyczną szansą na zdrowe życie”. Projekt realizowany jest wspólnie z rejonem Varena z Litwy oraz z Gminą Suwałki w ramach Programu Współpracy Interreg V-A Litwa-Polska 2014-2020, który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Program Transgranicznego Marszu Nordic Walking:

28 sierpnia 2017 r. (poniedziałek):

  • 13.00 – zwiedzanie Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku,
  • 14.00 – warsztaty – nauka prawidłowego kroku Nordic Walking pod okiem doświadczonego instruktora z Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking,
  • 14.30 – rozgrzewka w Parku Kopernika, wymarsz trasą w kierunku Selment Resort w Szeligach (miejsce zakwaterowania przyjezdnych gości) – około 10 km,
  • 18.00 – ognisko dla wszystkich uczestników marszu.

29 sierpnia 2017 r. (wtorek):

  • 10.00 – wizyta w Domu Pomocy Społecznej w Nowej Wsi Ełckiej,
  • 10.30 – spotkanie z pracownikami i kierownictwem, zwiedzanie ośrodka,
  • 12.00 – zakończenie wydarzenia.

W ramach wydarzenia organizatorzy zapewniają zgłoszonym uczestnikom sprzęt sportowy. W celu zapewnienia udziału w Transgranicznym Marszu Nordic Walking prosimy o kontakt z organizatorami: tel. 87 619 45 27, Urząd Gminy Ełk, ul. Tadeusza Kościuszki 28A, 19-300 Ełk, pokój nr 37.

W organizacji wydarzenia Gminę Ełk wspierać będzie partnersko Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking, realizujące projekt „Z kijami przez Polskę – ogólnopolski program upowszechniania prawidłowej techniki nordic walking w polskim społeczeństwie 2017″, współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Stowarzyszenie zapewni materiały informacyjne nt. nordic walking oraz użyczy sprzęt w postaci kijków na czas wydarzenia uczestnikom, którzy nie będą posiadać takiego sprzętu i/lub zgłoszą się już poza główną listą uczestników.

 

image_pdfimage_print

Załatw przez podatki.gov.pl Wsparcie rodzin 50plus Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Certyfikat dla Gminy Ełk Ełcki Bocian 2019 zgłoś awarię Klub Senior+