Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Tańcem i śpiewem pożegnamy sezon plenerowy

13 września 2021, godz. 13:56

Na zakończenie sezonu plenerowego Centrum Kultury Gminy Ełk serdecznie zaprasza do Nowej Wsi Ełckiej na potańcówkę pod chmurką, połączoną z warsztatami wokalnymi oraz rękodzieła ludowego. Impreza na placu przy budynku Gminnej Biblioteki Publicznej odbywać się będzie przez trzy dni!

– W czwartek, 16 września w godz. 16.00-19.00 oaz w piątek, 17 września w godz. 17.00-19.00 odbędą się warsztaty śpiewu ludowego poprowadzone przez członkinie zespołu Zielona Dąbrowa oraz instruktorkę Marię Stępkowską – informuje Edyta Wocial, dyrektor CKGE. – Warsztaty skierowane są do wszystkich mieszkańców Gminy Ełk. Zapisy na warsztaty prowadzi Marysia Stępkowska pod nr telefonu 500 270 091.

W niedzielę, 19 września w godz. 16.00-19.00 zaplanowano warsztaty rękodzieła ludowego, ognisko (należy zabrać ze sobą kiełbaski) i atrakcje dla dzieci. O godz. 17.00 rozpocznie się potańcówka przy muzyce kapeli Trzy Czwarte, która wykonuje muzykę nawiązującą do kulturowych korzeni jej członków, wykorzystując takie instrumenty jak: cymbały wileńskie, klarnet, skrzypce czy bęben. Rytmy kapeli dawniej towarzyszyły przede wszystkim różnym tańcom, zabawom i weselom.

image_pdfimage_print

Załatw przez podatki.gov.pl Wsparcie rodzin 50plus Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Certyfikat dla Gminy Ełk Ełcki Bocian 2019 zgłoś awarię Klub Senior+