Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Szukają przykładów godnych naśladowania

9 sierpnia 2022, godz. 7:11 (Aktualizacja: 9 sierpnia 2022, godz. 9:28)

Rada Organizacji Pozarządowych Województwa Warmińsko-Mazurskiego ogłasza raz w roku konkurs „Godni Naśladowania”. Partnerami tegorocznego konkursu są: Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Stowarzyszenie ESWIP, Federacja Organizacji Socjalnych Województwa Warmińsko-Mazurskiego FOSa, Bank Żywności w Olsztynie oraz Chorągiew Warmińsko-Mazurska Związku Harcerstwa Polskiego.

Celem konkursu jest upowszechnianie na poziomie regionalnym i lokalnym aktywności obywatelskiej i społecznej prowadzonej przez organizacje pozarządowe, grupy nieformalne oraz działaczy społecznych. Ponadto konkurs promuje działania samorządów oraz przedsiębiorców, którzy podejmują i rozwijają współpracę z podmiotami obywatelskimi na rzecz dobra wspólnego.

Tegoroczna 19. edycja Konkursu została ogłoszona na stronie Rady Organizacji Pozarządowych Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Oznacza to, że można już przygotowywać i składać wnioski do konkursu. To doskonała okazja, aby nominować działające lokalnie organizacje, osoby oraz firmy, doceniając ich wkład w budowanie społeczeństwa obywatelskiego i poprawę warunków życia na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

Kandydatów i kandydatki można zgłaszać do nagrody w czterech kategoriach:

  • Organizacja Godna Naśladowania,
  • Pozarządowiec Godny Naśladowania,
  • Samorząd Godny Naśladowania,
  • Przedsiębiorca Godny Naśladowania.

Zgłoszenie należy przesyłać do 31 sierpnia 2022 roku. Regulamin oraz wzory formularzy zgłoszeniowych należy pobrać ze strony organizatora. Rozstrzygnięcie nastąpi 10 października, podczas Gali Organizacji Pozarządowych.

image_pdfimage_print

PPGR Załatw przez podatki.gov.pl Wsparcie rodzin Punkt przeciw przemocy 50plus Informacje dla uchodźców wojennych Andrzej Duda w Chełchach oTU UZALEŻNIONYM Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP