Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Święto Ośrodka Szkolenia Poligonowego

10 września 2021, godz. 12:56 (Aktualizacja: 13 września 2021, godz. 13:03)

Na zaproszenie komendanta Ośrodka Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych Orzysz im. gen. bryg. Stanisława Zygmunta Sochaczewskiego w Bemowie Piskim Wójt Gminy Ełk Tomasz Osewski uczestniczył w obchodach Święta OSPWL.

Uroczystości rozpoczęła msza św. w kościele pw. Św. Brata Alberta Chmielowskiego w Bemowie Piskim w intencji żołnierzy i pracowników OSPWL Orzysz. Po nabożeństwie miało miejsce otwarcie Izby Pamięci 5 Pułku Ulanów Zasławskich, a następnie apel przy tablicy pamiątkowej poświęconej patronowi OSPWL Orzysz gen. bryg. Stanisławowi Zygmuntowi Sochaczewskiemu.

image_pdfimage_print

Załatw przez podatki.gov.pl Wsparcie rodzin 50plus Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Certyfikat dla Gminy Ełk Ełcki Bocian 2019 zgłoś awarię Klub Senior+