Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Święto Niepodległości inne niż zwykle

10 listopada 2020, godz. 16:00

Przed nami 11 listopada – Święto Niepodległości. Tym razem rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości będziemy obchodzić inaczej niż zwykle. Wszystko przez epidemię koronawirusa, która nie pozwala przeżywać radości wspólnie, w dużym gronie, jak to bywało w Gminie Ełk w latach poprzednich.

– Wierzę jednak, że ta pandemia nie przeszkodzi nam świętować w zaciszu swojego domu – mówi Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. – Serdecznie zachęcam naszych mieszkańców do uczczenia 102. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości poprzez wywieszenie na swoich domach, balkonach i posesjach naszej flagi narodowej. Niech biało-czerwona powiewa w każdym zakątku naszego kraju i niech przypomina o tym, jak ważnym jest dla nas symbolem.

Patriotyzm można okazywać nie tylko przez przywiązanie do barw narodowych. O tym wspomina Wójt Gminy Ełk od 11 listopada 2019 roku.

– Apeluję, aby kupować w sklepach produkty polskie – tłumaczy Wójt Tomasz Osewski. – Wspieramy w ten sposób polskich producentów, polskich pracowników, nakręcamy polski biznes. Zachęcam do włączenia się w tę akcję dzieci, młodzież, dorosłych. Jednym słowem wszystkich, którym na sercu leży rozwój naszego kraju.

W okresie pandemii warto robić wszystko, aby polski biznes przetrwał go jak najłagodniej. Polskim producentom, rolnikom, przedsiębiorcom, a za ich przyczyną nam wszystkim można pomóc już dziś, kupując rodzime produkty.

image_pdfimage_print

Umów wizytę w skarbówce 50plus Klub Senior+ Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Ełcki Bocian 2019 Zbadaj swój kręgosłup! Certyfikat dla Gminy Ełk 3maja