Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Świetlice wiejskie znów otwarte

9 września 2020, godz. 11:41

Informujemy mieszkańców Gminy Ełk, że wznowiły działalność świetlice wiejskie. Warto jednak nadmienić, że w celu zapewnienia jak najlepszego bezpieczeństwa i ochrony przed rozprzestrzenianiem się COVID-19 w świetlicy wiejskiej obowiązują specjalne procedury bezpieczeństwa.

– Na terenie naszej pięknej gminy świetlice funkcjonują w Baranach, Chojniaku, Kałęczynach, Ledze, Mostołtach, Mołdziach, Mrozach, Reglu, Regielnicy, Rożyńsku, Ruskiej Wsi, Siedliskach i Woszczelach – informuje Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. – Znów można z nich korzystać i je wynajmować.

Korzystający ze świetlic, jak i opiekunowie tych obiektów, muszą mieć świadomość, że jednostka funkcjonuje na zupełnie innych zasadach, niż dotychczas. Świetlica prowadzić będzie działalność według nowych rygorów i norm sanitarnych.

image_pdfimage_print

50plus Klub Senior+ Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Ełcki Bocian 2019 Zbadaj swój kręgosłup! Certyfikat dla Gminy Ełk 3maja zgłoś awarię