Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Spotkania z przedstawicielami rządu i parlamentu

20 marca 2023, godz. 16:28 (Aktualizacja: 21 marca 2023, godz. 14:15)

W ostatnich dniach Wójt Gminy Ełk Tomasz Osewski spotkał się z przedstawicielami polskiego rządu. Najpierw w Ełku z Ministrem Edukacji i Nauki Przemysławem Czarnkiem, który odwiedził Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, Niepubliczne Katolickie Przedszkole „U Lolka” oraz Oratorium Św. Jana Bosko. A następnie z Wiceprezesem Rady Ministrów Mariuszem Błaszczakiem, Ministrem Obrony Narodowej, który gościł w Olecku.

– To były bardzo konstruktywne spotkania w ważnych tematach: oświacie, wojsku i bezpieczeństwie – mówi Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. – Takich spotkań nigdy za wiele, w związku z tym w najbliższym czasie nasze rozmowy z premierem Mariuszem Błaszczakiem będą kontynuowane podczas jego wizyty w naszej pięknej gminie.

Ministrom w wizytach w Ełku i Olecku towarzyszyli lokalni parlamentarzyści, m.in. posłowie na Sejm RP Wojciech Kossakowski i Jerzy Małecki. Gminę Ełk na tych spotkaniach reprezentował nie tylko Wójt Tomasz Osewski. Nie zabrakło bowiem przedstawicieli zespołów ludowych, Kół Gospodyń Wiejskich (Stradunianki) i członków Ochotniczych Straży Pożarnych z Gminy Ełk.

image_pdfimage_print

Załatw przez podatki.gov.pl 50plus Rozmawiaj i reaguj Informacje dla uchodźców wojennych oTU UZALEŻNIONYM Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Certyfikat dla Gminy Ełk Ełcki Bocian 2019