Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Sportowe talenty nominowane w plebiscycie

25 stycznia 2023, godz. 9:42 (Aktualizacja: 30 stycznia 2023, godz. 12:42)

Gmina Ełk może się szczycić wieloma młodymi talentami. Nie brakuje u nas m.in. zdolnych sportowców, którzy osiągają sukcesy w zmaganiach na poziomie wojewódzkim, krajowym, a także międzynarodowym. Niezwykle prężnie działa w Chruścielach klub Dojo Sosnowski. Dzięki pracy młodych zawodników oraz trenerów – Oskara Sosnowskiego i Grzegorzowa Sosnowskiego nie brakowało w minionym sukcesów, za które karatecy zostali nominowani w plebiscycie „Rozmaitości Ełckich” na 10 Najpopularniejszych Sportowców Powiatu Ełckiego 2022 Roku.

Z klubu Dojo Sosnowski nominowano zawodniczki i zawodników: Zuzannę Stefanowicz, Nikolę Kanozę, Oliwiera Szawarejko, Adriana Gryziukowskiego, a także trenera Grzegorza Sosnowskiego. Zachęcamy mieszkańców Gminy Ełk do głosowania na członków klubu z Chruściel.

Zuzannę Stefanowicz można wesprzeć przez SMS o treści 𝗥𝗘.𝗦𝗣𝗥.𝟭𝟮 na numer 7248 (koszt 2,46 zł z VAT za SMS). Jej najważniejsze osiągnięcia w minionym roku: 1 miejsce w UMI NO SHINJU, Kołobrzeg 2022, 1 miejsce w 5 Wagowych Mistrzostwach Europy WKB, Dębica 2022, 3 miejsce w Mistrzostwach Polski PZKK, Ełk 2022.

Oliwiera Szawarejko można wesprzeć przez SMS o treści 𝗥𝗘.𝗦𝗣𝗥.𝟭𝟬 na numer 7248 (koszt 2,46 zł z VAT za SMS). Najważniejsze jego osiągnięcia w minionym roku: 1 miejsca w 5 Wagowych Mistrzostwach Europy WKB, Dębica 2022, III Kołobrzeskim Turnieju Karate Morska Perła, Kołobrzeg 2022, w Kyokushin Challenge, Szczecin 2022, w 6 I.K.O Matsushima Polish Open, Wasilków 2022, w I.K.O Nakamura Polish Open, Limanowa 2022, w 7. International Tournament Oyama`s Cup, Bydgoszcz 2022, 3 miejsca w XVII Ogólnopolskim Turnieju Karate, Ostrów Mazowiecka 2022 i The Best Warrior Cup, Ełk 2022

Adama Gryziukowskiego można wesprzeć przez SMS o treści 𝗥𝗘.𝗦𝗣𝗥.𝟭𝟭 na numer 7248 (koszt 2,46 zł z VAT za SMS ). Jego najważniejsze osiągnięcia: 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Kyokushin Polskiego Związku Karate Kontaktowego, Ełk 2022, 1 miejsce – I.K.O.N Fighter’s Cup, 2 miejsce w I.K.O Nakamura Polish Open, Limanowa 2022, 3 miejsce w 5 Wagowych Mistrzostwa Europy WKB, Dębica 2022.

Na poniższych grafikach można się także zapoznać z sylwetkami Nikoli Kanozy i Grzegorza Sosnowskiego. Grafika i fotografie pochodzą z archiwum klubu Dojo Sosnowski.

image_pdfimage_print

Jak dawniej bywało Załatw przez podatki.gov.pl PPGR 50plus Rozmawiaj i reaguj Informacje dla uchodźców wojennych oTU UZALEŻNIONYM Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP