Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Sportowa sobota w Woszczelach i Ledze

10 sierpnia 2022, godz. 7:28

Z inicjatywy radnego Gminy Ełk Piotra Słomkowskiego w Woszczelach organizowany jest co roku turniej piłki siatkowej plażowej o puchar Wójta Gminy Ełk Tomasza Osewskiego. Także i w tym roku odbędą się takie zawody. Zmagania przy siatce zaplanowano w najbliższą sobotę, 13 sierpnia 2022 roku.

– Ta impreza, która jest organizowana od 2016 roku to bardzo dobra forma integracji i aktywności fizycznej nie tylko tych, którzy mieszkają w Woszczelach, ale i w innych okolicznych miejscowościach – mówi Tomasz Osewski, który objął zawody swoim patronatem. – Pogoda powinna dopisać, więc zapraszam mieszkańców Gminy Ełk i gości do udziału w tym przedsięwzięciu.

Wstęp na te wydarzenie jest wolny. Na uczestników czekają nie tylko zmagania przy siatce. Przewidziany jest poczęstunek przy wspólnym ognisku.

Ale turniej w Woszczelach to nie jedyna sportowa impreza, która odbędzie się w sobotę w Gminie Ełk. Młodzi piłkarze spotkają się na boisku gminnym w Ledze.

– Od godz. 10.00 rywalizować będą młodzi zawodnicy, a dokładnie piłkarze urodzeni w latach 2009-2010 – informuje Andrzej Kisiel, radny Gminy Ełk. – O poziom turnieju jestem spokojny, wszak w naszych okolicach funkcjonuje wiele szkółek piłkarskich.

– Kto wie, może to właśnie na boisku w Ledze zaprezentują się talenty na miarę Roberta Lewandowskiego? – zastanawia się Wójt Tomasz Osewski.

image_pdfimage_print

PPGR Załatw przez podatki.gov.pl Wsparcie rodzin Punkt przeciw przemocy 50plus Informacje dla uchodźców wojennych Andrzej Duda w Chełchach oTU UZALEŻNIONYM Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP