Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Senator RP zabiega o wsparcie rządowe ze środków dla gmin popegeerowskich

26 kwietnia 2021, godz. 11:29 (Aktualizacja: 26 kwietnia 2021, godz. 12:16)

Senator Rzeczypospolitej Polskiej Małgorzata Kopiczko zadeklarowała pomoc w pozyskaniu środków dla Gminy Ełk. Chodzi o wsparcie gmin popegeerowskich z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych – środki przeznaczone na sfinansowanie lub dofinansowanie inwestycji i zakupów inwestycyjnych w gminach, w których funkcjonowały niegdyś zlikwidowane państwowe przedsiębiorstwa gospodarki rolnej.

– Liczymy na skuteczność działań pani senator i pomoc w pozyskaniu kolejnych środków dla Gminy Ełk – mówi Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk.

Projekty, które mają szansę na realizację to budowa i przebudowa dróg: do Chojniaka, do Chełch (do bloków mieszkalnych i OSP), do Rożyńska (do bloków mieszkalnych). Inny wniosek, który został złożony, dotyczy kanalizacji sanitarnej – przebudowy w sołectwie Nowa Wieś Ełcka – Szosa Bajtkowska, podłączenia do kanalizacji budynków w Chojniaku oraz bloków w Stradunach (nitka pod rzeką).

image_pdfimage_print

Załatw przez podatki.gov.pl NSLiM2021 Wsparcie rodzin Dowóz na szczepienia Szczepimy się! 50plus Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Certyfikat dla Gminy Ełk