Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Rywalizowali w XIV Półmaratonie Ełckim

11 października 2021, godz. 13:45

Międzynarodową obsadę miał XIV Półmaraton Ełcki, który odbył się 10 października na terenie Ełku i Gminy Ełk. W imprezie, nad którą patronat honorowy sprawował Wójt Tomasz Osewski wzięło udział w sumie 83 kobiet i mężczyzn. Głównym organizatorem wydarzenia był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ełku.

Najszybciej ciekawą i urozmaiconą trasę pokonał Andrzej Leończuk (Leo Speed Białystok), który pokonał 21 km w 1 godzinę i 10 minut, drugi był Marcin Getek (41BLP Ełk), a trzeci Sylwester Jakacki (Bartoszycka Grupa Wiekowa). Tuż za podium uplasowali się Litwin Petras Pranckaunas (Wilno) oraz ełczanin Krystian Różański (Team Kopeć).Wśród kobiet triumfowała Julita Piwońska (Super Drużyna Ełk).

Fot. Urszula Mikulska, MOSiR Ełk

image_pdfimage_print

Załatw przez podatki.gov.pl Wsparcie rodzin 50plus Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Certyfikat dla Gminy Ełk Ełcki Bocian 2019 zgłoś awarię Klub Senior+