Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Ruszyły zapisy na bezpłatne zajęcia na basenie

26 października 2016, godz. 13:58 (Aktualizacja: 26 października 2016, godz. 14:00)

Gmina Ełk po raz siódmy rozpoczyna realizację projektu nauki pływania „Umiem Pływać”. Projekt realizowany jest w partnerstwie z Gminnym Zrzeszeniem LZS w Ełku i Warmińsko-Mazurską Federacją Sportu. Patronat honorowy nad realizacją projektu objął  Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. 

Projekt będzie realizowany w ramach zadania „Promowanie i wspieranie rozwoju Sportu dla Wszystkich” – Wspieranie przedsięwzięć w zakresie upowszechniania sportu dzieci i młodzieży”. Z lekcji na basenie skorzystać mogą uczniowie klas I-III z Gminy Ełk i Powiatu Ełckiego. Przygotowano 120 miejsc.  O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Projekt będzie realizowany do końca listopada 2016 roku.

– Tak jak zawsze, zajęcia będą bezpłatne, a uczniowie będą się uczyć pod czujnym okiem trenerów i instruktorów pływania – mówi Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. – Zadbamy także – w dni powszednie – o transport dzieci na pływalnię i z powrotem do miejsc zamieszkania. Konkretne dni i godziny zajęć zostaną ustalone z dyrektorami poszczególnych szkół. Zajęcia od poniedziałku do piątku rozpoczynać się będą po lekcjach. Z kolei dla dzieci, których rodzice we własnym zakresie zadbają o transport, zajęcia odbywać się będą również w niedzielę.

Zapisy i szczegółowe informacje na temat projektu „Umiem pływać” pod numerami telefonu 87 619 45 34 lub 508 863 211 .
 

image_pdfimage_print

50plus Klub Senior+ Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Ełcki Bocian 2019 Zbadaj swój kręgosłup! Certyfikat dla Gminy Ełk 3maja zgłoś awarię