Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Ruszają zajęcia artystyczne

1 października 2021, godz. 13:12 (Aktualizacja: 1 października 2021, godz. 13:49)

Od poniedziałku, 4 października 2021 Centrum Kultury Gminy Ełk zaprasza na zajęcia artystyczne do siedziby w Stradunach oraz filii w Nowej Wsi Ełckiej.
– Zapraszamy wszystkich w wieku 6-14 lat – mówi Edyta Wocial, dyrektor Centrum Kultury Gminy Ełk. – Mamy nadzieję, że w tym roku uda nam się wspólnie popracować dłużej niż w ubiegłym. Zachęcamy wszystkie dzieci zamieszkujące tereny Gminy Ełk do udziału w zajęciach.

CKGE przygotowało zarówno zajęcia plastyczne jak i kulinarne. Uczestnicy będą mogli wspólnie z instruktorami przygotować wspaniałe ozdoby na święta, nauczyć się wykonywania przydatnych w życiu codziennym przedmiotów i stworzyć „coś z niczego”. Zajęcia będą odbywały się w Stradunach oraz Nowej Wsi Ełckiej. Szczegóły można znaleźć na profilu CKGE na Facebook’u oraz na plakatach.

image_pdfimage_print

Załatw przez podatki.gov.pl Wsparcie rodzin 50plus Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Certyfikat dla Gminy Ełk Ełcki Bocian 2019 zgłoś awarię Klub Senior+