Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Rozmowy z drugą osobą w państwie

25 czerwca 2020, godz. 13:41 (Aktualizacja: 26 czerwca 2020, godz. 8:24)

Na osobiste zaproszenie ministra Jarosława Zielińskiego Wójt Gminy Ełk Tomasz Osewski uczestniczył w spotkaniu z Marszałek Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej Elżbietą Witek. Do rozmów doszło w Augustowie, przy okazji spotkania wyborczego zorganizowanego przez sztab obecnego Prezydenta RP Andrzeja Dudy.

– Nie mogłem odmówić spotkania z Elżbietą Witek, wszak to druga osoba w naszym państwie – mówi Wójt Tomasz Osewski. – Podziękowałem pani Marszałek za uchwalone przez parlament ustawy związane z tarczą antykryzysową, zarówno dla przedsiębiorstw, jak też i samorządów lokalnych. Wierzę, że te wszystkie działania pomogą naszemu krajowi i wszystkim Polakom w walce ze skutkami pandemii koronawirusa.

image_pdfimage_print

50plus Klub Senior+ Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Ełcki Bocian 2019 Zbadaj swój kręgosłup! Certyfikat dla Gminy Ełk 3maja Podatki gov pl