Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Rocznica wstąpienia do Unii Europejskiej, Dzień Flagi RP i Święto Konstytucji 3 Maja

30 kwietnia 2021, godz. 13:38

Przed nami trzy ważne święta. Trzy daty, które zajmują szczególne miejsce w sercu Polaka. 17. rocznica wstąpienia Polski do Unii Europejskiej (1 maja), Dzień Flagi Rzeczpospolitej Polskiej (2 maja), a także Święto Konstytucji 3 Maja Przez pandemię koronawirusa ponownie nie będziemy uroczystości mogli przeżywać radości hucznie wspólnie, ale każdy może świętować na swój sposób.

– Serdecznie zachęcam mieszkańców Gminy Ełk do uczczenia świątecznych dni poprzez wywieszenie na swoich domach, balkonach i posesjach naszej flagi narodowej – mówi Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk.. – Niech biało-czerwona powiewa w każdym zakątku naszego kraju i niech przypomina o tym, jak ważnym jest dla nas symbolem.

Patriotyzm można okazywać nie tylko przez przywiązanie do barw narodowych. O tym wspomina Wójt Gminy Ełk już od 11 listopada 2019 roku.

– Apeluję, aby kupować w sklepach produkty polskie – tłumaczy Wójt Tomasz Osewski. – Wspieramy w ten sposób polskich producentów, polskich pracowników, nakręcamy polski biznes. Zachęcam do włączenia się w tę akcję dzieci, młodzież, dorosłych. Jednym słowem wszystkich, którym na sercu leży rozwój naszego kraju.

image_pdfimage_print

Załatw przez podatki.gov.pl NSLiM2021 Wsparcie rodzin Dowóz na szczepienia Szczepimy się! 50plus Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Certyfikat dla Gminy Ełk