Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Punkt konsultacyjny dla uzależnionych oraz dotkniętych przemocą

22 kwietnia 2022, godz. 13:34 (Aktualizacja: 20 maja 2022, godz. 7:07)

W ramach realizacji zadań z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie w Gminie Ełk został utworzony Punkt konsultacyjny dla osób uzależnionych oraz dotkniętych przemocą w rodzinie, w którym udzielane będą porady, konsultacje i pomoc terapeutyczna rodzinom zagrożonym i dotkniętym problemami alkoholizmu i przemocą z terenu Gminy Ełk.

Jeśli picie alkoholu jest problemem dla Ciebie lub kogoś z twoich bliskich, podejrzewasz uzależnienie u bliskiej Ci osoby, jesteś uwikłany w przemoc domową, jesteś dorosłym dzieckiem alkoholika, potrzebujesz porady w trudnej sytuacji życiowej punkt konsultacyjny udziela porad i konsultacji w zakresie szeroko rozumianej problematyki uzależnień. Zapraszamy osoby uzależnione i używające szkodliwie (alkoholu, alkoholu i narkotyków, leków, dopalaczy, nikotyny), współuzależnione (partnerzy osób uzależnionych), członków rodzin oraz osoby bliskie.

W punkcie dyżurowała będzie psycholog Magdalena Salitra, tel. 789 205 401, a pierwsze konsultacje odbędą się we wtorek, 26 kwietnia 2022 roku w godz. 8.00-12.00. Wszystkie zainteresowane osoby zachęcamy do korzystania z pomocy. Jednocześnie informujemy, że porady udzielane przez psycholog są nieodpłatne dla mieszkańców Gminy Ełk, a osoby zgłaszające się do specjalisty mogą liczyć na fachową pomoc i pełną dyskrecję.

– Punkt konsultacyjny znajduje się na parterze Urzędu Gminy Ełk, w pokoju nr 4 – informuje Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. – Z porad można korzystać także w formie rozmów telefonicznych.

Najbliższe terminy konsultacji:

10 maja 2022 (wtorek), w godz. 7.45-11.45

18 maja 2022 (środa), w godz. 7.45-11.45

8 czerwca 2022 (środa), w godz. 7.45-11.45

image_pdfimage_print

Woszczele Punkt przeciw przemocy PomagamUkrainie Informacje dla uchodźców wojennych Ukraina Załatw przez podatki.gov.pl Wsparcie rodzin 50plus Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019