Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Punkt konsultacyjny dla osób uzależnionych oraz dotkniętych przemocą w rodzinie

26 kwietnia 2021, godz. 10:53 (Aktualizacja: 26 kwietnia 2021, godz. 13:54)

W ramach realizacji zadań z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie w Gminie Ełk został utworzony Punkt konsultacyjny dla osób uzależnionych oraz dotkniętych przemocą w rodzinie, w którym udzielane są porady, konsultacje i pomoc terapeutyczna rodzinom zagrożonym i dotkniętym problemami alkoholizmu i przemocą z terenu Gminy Ełk.

Jeśli picie alkoholu jest problemem dla Ciebie lub kogoś z twoich bliskich, podejrzewasz uzależnienie u bliskiej Ci osoby, jesteś uwikłany w przemoc domową, jesteś dorosłym dzieckiem alkoholika, potrzebujesz porady w trudnej sytuacji życiowej punkt konsultacyjny udziela porad i konsultacji w zakresie szeroko rozumianej problematyki uzależnień. Zapraszamy osoby uzależnione i używające szkodliwie (alkoholu, alkoholu i narkotyków, leków, dopalaczy, nikotyny), współuzależnione (partnerzy osób uzależnionych), członków rodzin oraz osoby bliskie.

W punkcie dyżurują specjaliści:

  • Psycholog Magdalena Salitra, tel. 789 205 401, środa w godz. 8.00-11.00,
  • Socjoterapeuta Lilla Harasim, tel. 609 834 294, poniedziałek w godz. 12.15-15.15.

Wszystkie zainteresowane osoby zachęcamy do korzystania z pomocy. Jednocześnie informujemy, że porady udzielane przez psycholog i socjoterapeutkę są nieodpłatne dla mieszkańców Gminy Ełk, a osoby zgłaszające się do specjalisty mogą liczyć na fachową pomoc i pełną dyskrecję.

– Punkt konsultacyjny znajduje się w pokoju nr 4 (parter) w Urzędzie Gminy Ełk – informuje Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. – Z porad Punktu można korzystać także w formie rozmów telefonicznych.

image_pdfimage_print

Załatw przez podatki.gov.pl NSLiM2021 Wsparcie rodzin Dowóz na szczepienia Szczepimy się! 50plus Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Certyfikat dla Gminy Ełk