Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Psycholog pomoże mieszkańcom naszej gminy

21 marca 2023, godz. 10:41 (Aktualizacja: 21 marca 2023, godz. 10:42)

Od lutego 2023 roku w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Ełku pełni dyżur psycholog. Zachęcamy osoby znajdujące się w trudnej sytuacji, do udziału w bezpłatnych konsultacjach oraz indywidualnym poradnictwie psychologicznym.

– Ze wsparcia psychologicznego mogą skorzystać osoby, które potrzebują rozmowy i podzielenia się swoimi trudnościami, chcą zrozumieć siebie, swoje zachowanie, mają trudności w rodzinie, w relacjach z dziećmi, partnerami, chcą zmiany w swoim życiu czy też przeżywają silne emocje, z którymi nie potrafią sami sobie poradzić – mówi Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. – Oferowane wsparcie jest bezpłatne i skierowane do mieszkańców naszej pięknej gminy Ełk. Zapraszamy wszystkie osoby potrzebujące wsparcia i porady.

Konsultacja psychologiczna może być jednorazowa bądź odbywać się cyklicznie w zależności od potrzeb zainteresowanego. Konsultacje z psychologiem odbywają się w poniedziałki w godz. 10.00-13.00 lub w godz. 15.00-18.00 w każdy drugi poniedziałek miesiąca. Harmonogram obowiązuje do końca 2023 roku.

W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt z pracownikami socjalnymi bądź asystentem rodziny Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Ełku telefonicznie: 87 619 45 70 lub osobiście: GOPS, ul. T. Kościuszki 28A, II piętro – pok. 21 (budynek Urzędu Gminy Ełk).

image_pdfimage_print

Załatw przez podatki.gov.pl 50plus Rozmawiaj i reaguj Informacje dla uchodźców wojennych oTU UZALEŻNIONYM Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Certyfikat dla Gminy Ełk Ełcki Bocian 2019