Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Przykład trwałej rodziny budujący dla innych

12 października 2021, godz. 7:20 (Aktualizacja: 12 października 2021, godz. 8:42)

Rocznica ślubu to piękne święto, zwłaszcza gdy obchodzi się ją po raz pięćdziesiąty! Złote gody są obchodzone szczególnie, a pary z Gminy Ełk, które wytrwały w małżeństwie przez pół wieku otrzymują w tym roku osobiste gratulacje od Wójta Tomasza Osewskiego. W towarzystwie radnej Beaty Lisowskiej Wójt Gminy Ełk odwiedził w Nowej Wsi Ełckiej Joannę i Jerzego Dybowskich, którzy są małżeństwem od 13 sierpnia 1971 roku.

– To wartości decydują o tym, jakie mamy społeczeństwo i są ważne dla wspólnot, w których żyjemy – mówi Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. – Przykład trwałej rodziny jest budujący dla innych. Nie byłoby to możliwe bez wzajemnego zrozumienia, miłości i przebaczenia. Życzę jubilatom, aby nadal cieszyli się życiem w duchu wartości, które ich połączyły ponad 50 lat temu.

image_pdfimage_print

Załatw przez podatki.gov.pl Wsparcie rodzin 50plus Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Certyfikat dla Gminy Ełk Ełcki Bocian 2019 zgłoś awarię Klub Senior+