Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Przedszkole w Rękusach oficjalnie otwarte

22 listopada 2022, godz. 8:03

W budynku Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. rtm. Witolda Pileckiego w Rękusach od roku szkolnego 2022/2023 funkcjonuje przedszkole Magellan. 18 listopada 2022 odbyło się oficjalne otwarcie placówki oraz pasowanie na przedszkolaka. W uroczystej inauguracji udział wzięli Wójt Gminy Ełk Tomasz Osewski, przewodniczący Rady Gminy Bogdan Jurczyk, radny Kazimierz Bratek, sołtys wsi Rękusy Iwona Jakimiszyn, dyrektor placówki w Rękusach Monika Paszko. Nie zabrakło również rodziców przedszkolaków, którzy zaangażowali się także w przygotowania tego wydarzenia. Na początku uroczystości nastąpiło symboliczne przecięcie wstęgi, a następnie goście przeszli do sali przedszkolnej na część artystyczną.

– Fantastycznie, że uczęszcza do przedszkola ponad 50 dzieci – mówi Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. – Placówka się rozwija, warunki do nauki i zabawy są bardzo dobre. Jestem przekonany, że będzie jeszcze lepiej.

Dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola były lekko stremowane, ale bez problemu zaprezentowały to, czego się nauczyły. Dyrektor Monika Paszko dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka, a na pamiątkę tego wydarzenia każde dziecko otrzymało dyplom, książeczkę oraz upominki od Gminy Ełk i pani sołtys.

image_pdfimage_print

Załatw przez podatki.gov.pl 50plus Rozmawiaj i reaguj Informacje dla uchodźców wojennych oTU UZALEŻNIONYM Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Certyfikat dla Gminy Ełk Ełcki Bocian 2019