Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Prosto w serce w Stradunach

11 października 2021, godz. 13:31

Koniec października to okres dosyć refleksyjny, ale nie musi być smutny… zwłaszcza przy muzyce znanego w Ełku i regionie Marcina Pyciaka, który tym razem wystąpi z repertuarem klasycznym i sentymentalnym, składającym się z utworów znanych i nieśmiertelnych, a także własnych kompozycji do wierszy polskich poetów.

– O Marcinie Pyciaku można mówić wiele – mówi Edyta Wocial, dyrektor Centrum Kultury Gminy Ełk z siedzibą w Stradunach.- To pianista, wokalista, kompozytor, autor tekstów. Solista i producent. Od lat tworzy muzykę do przedstawień teatralnych i spektakli tanecznych. Interpretuje muzycznie wiersze, pisze własne piosenki, udźwiękawia filmy.

Recitale Marcina to często połączenie klasycznego fortepianu i dźwięków z pogranicza art popu i muzyki elektronicznej, która jest najlepszą formą ilustracji osobistych tekstów artysty. W Centrum Kultury Gminy Ełk w Stradunach koncert „Prosto w serce” odbędzie się w sobotę, 30 października o godz. 19.00. Wejście na koncert gwarantują bezpłatne wejściówki, które należy wcześniej zarezerwować telefonicznie pod numerem 668 220 965. Ilość miejsc ograniczona.

image_pdfimage_print

Załatw przez podatki.gov.pl Wsparcie rodzin 50plus Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Certyfikat dla Gminy Ełk Ełcki Bocian 2019 zgłoś awarię Klub Senior+