Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Prezydent Andrzej Duda wspomina wizytę w Gminie Ełk i pozdrawia jej mieszkańców

22 czerwca 2020, godz. 12:51

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda tuż przed wylotem do Stanów Zjednoczonych, w których złoży wizytę na zaproszenie prezydenta USA Donalda Trumpa, pozdrowił mieszkańców Gminy Ełk.

Wójt Tomasz Osewski i Karol Marchel, dyrektor Szkoły Podstawowej im. Lecha Aleksandra Kaczyńskiego w Chełchach, otrzymali podziękowania za zaproszenie Prezydenta RP do ponownych odwiedzin Gminy Ełk i udziału w uroczystościach jubileuszowych szkoły w Chełchach. Andrzej Duda bardzo ciepło wspomina zeszłoroczną wizytę w naszej gminie i serdeczne przyjęcie przez szkolną społeczność i władze lokalne.

– Obecnie kalendarz Głowy Państwa jest niezwykle napięty, ale otrzymaliśmy zapewnienie, że jest możliwa kolejna wizyta Prezydenta RP w jego nowej kadencji – informuje Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. – Prezydent Andrzej Duda za moim pośrednictwem pozdrawia mieszkańców naszej gminy, życząc im wszelkiej pomyślności.

image_pdfimage_print

50plus Klub Senior+ Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Ełcki Bocian 2019 Zbadaj swój kręgosłup! Certyfikat dla Gminy Ełk 3maja Podatki gov pl