Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Prace w terenie postępują zgodnie z planem

19 marca 2020, godz. 10:40

Tuż przed przyjściem kalendarzowej wiosny Zakład Usług Gminnych Gmina Ełk. Sp. z o.o. rozpoczął prace remontowe i pielęgnacyjne na terenie Gminy Ełk. Prace w terenie osobiście dozorował Wójt Gminy Ełk Tomasz Osewski.

– Cieszę się, że pogoda sprzyja i prace postępują zgodnie z planem – mówi Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. – Oczywiście nie jest to łatwy czas w związku z zagrożeniem epidemiologicznym, ale pracownicy ZUG-u zachowują się jak trzeba, zgodnie z procedurami bezpieczeństwa.

Planowa wycinka drzew i krzewów, równanie poboczy, prace naprawcze i pielęgnacyjne postępują m.in. w Malinówce, Sajzach, Piaskach, Stradunach, Oraczach i Witynach. W następnych dniach i tygodniach pracowników ZUG-u będzie można z pewnością spotkać w kolejnych miejscowościach naszej gminy.

image_pdfimage_print

50plus Klub Senior+ Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Ełcki Bocian 2019 Zbadaj swój kręgosłup! Certyfikat dla Gminy Ełk 3maja zgłoś awarię