Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Podsumowano przebudowę drogi Szarejki – Ełk

22 listopada 2022, godz. 8:21 (Aktualizacja: 22 listopada 2022, godz. 8:22)

Oficjalnie podsumowano inwestycję pn. ,,Przebudowa drogi powiatowej nr 1864N na odcinku Szarejki-Ełk”, która w kliku etapach obejmowała w sumie przebudowę ponad 4 kilometrów drogi. Ułożono nową nawierzchnię jezdni z betonu asfaltowego i pobocza, przebudowano zjazdy indywidualne i na drogi boczne wraz z przepustami, wykonano zatoki autobusowe oraz ciąg pieszo-rowerowy. Inwestycja została sfinansowana ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg, a wkład wniosły także samorządy: Gmina Ełk i Powiat Ełcki.

– To przykład wzorowej współpracy samorządów, za co dziękuję Zarządowi Powiatu Ełckiego, na czele z panem starostą Markiem Chojnowskim, a także postawy parlamentarzystów, którzy zabiegali o środki dla naszego regionu – mówi Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. – Dwoje jest tutaj z nami, ale dziękuję także posłom na Sejm RP Jerzemu Małeckiemu i Iwonie Arent. Na nich można liczyć.

image_pdfimage_print

PPGR Załatw przez podatki.gov.pl Punkt przeciw przemocy oTU UZALEŻNIONYM monit 50plus Informacje dla uchodźców wojennych Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP