Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Podstawówka w Mrozach Wielkich wśród placówek wyróżnionych Certyfikatem Zielonej Flagi

26 stycznia 2017, godz. 10:23

Kapituła Programu Szkół dla Ekorozwoju przyznała Szkole Podstawowej im. Szarych Szeregów w Mrozach Wielkich certyfikat Zielonej Flagi oraz Lokalnego Centrum Aktywności Ekologicznej za rok szkolny 2015/16. Tytuł „Zielona Flaga” to najwyższe międzynarodowe wyróżnienie przyznawane placówkom oświatowym najbardziej zaangażowanym w promocję ekologii. Szkoła w Mrozach Wielkich certyfikat otrzymała na okres 3 lat.

Starania o to wyróżnienie szkoła rozpoczęła w 2012 roku. W ciągu ostatnich kilku lat, placówka odebrała różnego rodzaju certyfikaty za działalność ekologiczną. Na ten sukces, jak podkreśla dyrekcja szkoły, zapracowali wszyscy związani ze szkołą – uczniowie, rodzice, nauczyciele, pracownicy i przyjaciele placówki.

Międzynarodowy certyfikat Zielonej Flagi do podstawówki trafił 16 stycznia 2017 roku.

1

2

3

 

 

image_pdfimage_print

50plus Klub Senior+ Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Ełcki Bocian 2019 Zbadaj swój kręgosłup! Certyfikat dla Gminy Ełk 3maja Podatki gov pl