Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Podpisano umowę na dostawę pojazdu asenizacyjnego

8 listopada 2021, godz. 15:10 (Aktualizacja: 8 listopada 2021, godz. 17:09)

Po przeprowadzeniu procedur przetargowych wreszcie dojdzie do realizacji przynajmniej części z działań związanych z ekologią i ochroną środowiska, które Gmina Ełk założyła na najbliższą przyszłość. Przypomnijmy, że Gmina Ełk pozyskała 8 milionów złotych z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych (RFIL), który skupia się na strategicznych przedsięwzięciach dla lokalnych społeczności.

– To te 8 milionów, które pozyskaliśmy na słynne już śmieciarki i pojazd typu wuko – przypomina Wójt Tomasz Osewski. – Zależy mi na tym, aby mieszkańcy naszej pięknej gminy płacili jak najmniej za odbiór odpadów, dlatego też zabiegaliśmy o środki na zakup śmieciarek czy też pojazdu asenizacyjnego typu wuko, przeznaczonego do opróżniania szamb oraz transportu nieczystości.

Dzisiaj (8 listopada 2021) Wójt Gminy Ełk Tomasz Osewski podpisał z Iwoną Kropiwnicką, prezes zarządu Kanro Ltd. sp. z o.o. umowę na zakup sprzętu z zakresu gospodarki komunalnej do obsługi sieci kanalizacji sanitarnej oraz wywozu odpadów komunalnych. Na podstawie umowy białostocka spółka za kwotę 1.844.987,70 zł dostarczy samochód ssąco-płuczący typu wuko. Z racji różnych zawirowań na rynku samochodowym Gmina Ełk będzie musiała poczekać na dostawę pojazdu. Termin określony w umowie to 30 września 2022 r.

image_pdfimage_print

Załatw przez podatki.gov.pl Wsparcie rodzin 50plus Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Certyfikat dla Gminy Ełk Ełcki Bocian 2019 zgłoś awarię Klub Senior+