Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Nowe śmieciarki już w Gminie Ełk

Do Gminy Ełk dotarły już pierwsze samochody ciężarowe, które staną się jednym z elementów nowego systemu gospodarowania odpadami. Dzięki środkom pozyskanym w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych, Gmina Ełk [...]  czytaj wiecej

Podpisano umowy na realizację kolejnych dróg w Gminie Ełk

W Gminie Ełk inwestycje drogowe nie zwalniają tempa. Wójt Gminy Ełk Tomasz Osewski dzisiaj (26 listopada 2021) podpisał umowy z ełckim Przedsiębiorstwem Robót Drogowych na przebudowę kolejnych dróg gminnych. [...]  czytaj wiecej

Warsztaty Branches

Warsztaty hybrydowe (uczestnictwo stacjonarne lub zdalne) pt. „Lokalne systemy biogospodarki i energii odnawialnej – technologie, łańcuchy dostaw, możliwości rozwojowe i ograniczenia” odbędą się w środę, 8 grudnia [...]  czytaj wiecej

Zabezpiecz instalację wodociągową przed mrozem

Zakład Usług Gminnych Gmina Ełk Sp. z o.o. przypomina, że w okresie zimowym właściciele nieruchomości lub osoby działające w ich imieniu zobowiązane są do zabezpieczenia i utrzymania urządzeń wodociągowych w [...]  czytaj wiecej

Przerwa w dostawie wody w Chojniaku, Janiszach i Stradunach

Zakład Usług Gminnych Gmina Ełk Sp. z o.o. informuje, że w związku z pracami eksploatacyjnymi na sieci wodociągowej w środę, 1 grudnia 2021 roku w godz. 8.00-12.00, nastąpi przerwa w dostawie wody w miejscowościach: [...]  czytaj wiecej

Oferta pracy na stanowisku kierownika

Zakład Usług Gminnych Gmina Ełk sp. o.o. ogłasza nabór kandydatów do pracy na stanowisku kierownika ds. gospodarki odpadami komunalnymi. Oferowana jest umowa o pracę na pełnym etacie. Zainteresowanych odsyłamy do [...]  czytaj wiecej

Gmina Ełk zakupiła śmieciarki

Jeszcze w tym miesiącu do Gminy Ełk trafią śmieciarki, które staną się jednym z elementów nowego systemu wywozu odpadów. Mimo wielu niesprzyjających działań, prób kręcenia „afery śmieciarkowej” [...]  czytaj wiecej

Aplikowałeś o komputer? Uzupełnij dokumenty

W związku z dużym zainteresowaniem konkursem grantowym Cyfrowa Gmina – Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – „Granty PPGR”, dotyczącym zakupu komputerów dla dzieci, wnucząt i prawnucząt [...]  czytaj wiecej

Przerwa w dostawie wody w Chojniaku, Janiszach i Stradunach

Zakład Usług Gminnych Gmina Ełk Sp. z o.o. informuje, że w związku z rozbudową sieci wodociągowej we wtorek, 23 listopada 2021 roku w godz. 8.00-12.00, nastąpi przerwa w dostawie wody w miejscowościach: Chojniak, [...]  czytaj wiecej

Bezpłatne szczepienia przeciwko HPV

W odpowiedzi na duże zainteresowanie programem szczepień przeciwko HPV w poprzednich latach Gmina Ełk w kolejnym już roku dołączyła do samorządów, które aktywnie wspierają profilaktykę nowotworową. Zgodnie z [...]  czytaj wiecej

X
Dane osobowe
Wyślij
Dane wydarzenia