Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Ostatnie pożegnanie księdza Józefa Kąckiego

11 listopada 2020, godz. 8:35 (Aktualizacja: 12 listopada 2020, godz. 8:39)

W dniach 9 i 10 listopada 2020 roku odbyły się uroczystości pogrzebowe ks. Józefa Kąckiego CRL, Honorowego Obywatela Gminy Ełk, długoletniego mieszkańca Gminy Ełk, wieloletniego proboszcza parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski w Stradunach. Ks. Józef zmarł w 101. roku życia i 76. roku kapłaństwa.

W uroczystościach w kościele pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Ełku wziął udział Wójt Gminy Ełk Tomasz Osewski. Mszy św. pogrzebowej przewodniczył ks. bp Jerzy Mazur SVD. Hołd zmarłemu oddała rodzina, księża z Zakonu Kaników Regularnych Laterańskich i całej diecezji, władze Gminy Ełk, Miasta Ełk, mieszkańcy Stradun i Ełku, a także motocykliści.

image_pdfimage_print

Umów wizytę w skarbówce 50plus Klub Senior+ Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Ełcki Bocian 2019 Zbadaj swój kręgosłup! Certyfikat dla Gminy Ełk 3maja