Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Objazdy do Chełch i Przykopki

7 września 2020, godz. 11:25

W związku z trwającą przebudową droga powiatowa nr 1907N na odcinku od Chełch do drogi krajowej nr 16 zostanie zamknięta. Tymczasowa organizacja ruchu z obowiązkowym objazdem zostanie wprowadzona z uwagi na wykonywanie nawierzchni w technologii betonowej. Przewidywany termin wprowadzenia zmian w organizacji ruchu – 9 września 2020 r. o godz. 10.00. Taka sytuacja potrwa do odwołania.

W pierwszym etapie zamknięty będzie odcinek od drogi krajowej do skrzyżowania z drogą gminną do miejscowości Przykopka, a objazd będzie odbywać się przez miejscowości Sędki – Lega – Chełchy – Przykopka (dr. gminna nr 177035N).
W kolejnym etapie zostanie zamknięty odcinek od skrzyżowania z drogą gminną prowadzącą do Przykopki do skrzyżowania z drogą gminną 177035N w miejscowości Chełchy. O trasie objazdu kierowcy zostaną poinformowani za pomocą oznakowania drogowego.

– Prosimy kierowców o cierpliwość – mówi Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. – Będzie teraz trochę utrudnień związanych z objazdami. Przepraszamy za te utrudnienia, ale dzięki tym pracom zyskamy piękną, nową drogę, z której będzie można bezpiecznie korzystać przez kolejne lata.

image_pdfimage_print

50plus Klub Senior+ Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Ełcki Bocian 2019 Zbadaj swój kręgosłup! Certyfikat dla Gminy Ełk 3maja zgłoś awarię