Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

O zmianach w ustawach i Polskim Ładzie

13 września 2021, godz. 15:48

Trwa dwudniowe posiedzenie zarządu Związku Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej. W obradach udział bierze Wójt Gminy Ełk Tomasz Osewski – członek zarządu ZGWRP. Dziś zarząd porusza m.in. sprawy oświaty, w tym projekt zmiany Prawa oświatowego, a także sprawy finansów jednostek samorządu terytorialnego w kontekście wprowadzania Polskiego Ładu (projekty rozwiązań ustawowych).

W programie jest też m.in. dyskusja dotycząca prac nad zmianami Prawa budowlanego oraz ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, Prawa energetycznego oraz ustawy o odnawialnych źródłach energii, a także nad projektem ustawy o minimalnej odległości dla planowanego przedsięwzięcia w sektorze rolnictwa, którego funkcjonowanie może wiązać się z ryzykiem powstawania uciążliwości zapachowej.

image_pdfimage_print

Załatw przez podatki.gov.pl Wsparcie rodzin 50plus Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Certyfikat dla Gminy Ełk Ełcki Bocian 2019 zgłoś awarię Klub Senior+