Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

O współpracy rządu z samorządem

8 października 2020, godz. 11:52 (Aktualizacja: 8 października 2020, godz. 14:11)

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda 6 października powołał na urząd ministra – członka Rady Ministrów odpowiedzialnego za sprawy samorządu terytorialnego Michała Cieślaka. Dwa dni później minister rozpoczął współpracę z samorządowcami podczas posiedzenia zarządu Unii Miast i Miasteczek.

W posiedzeniu wziął udział Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk, który z nowym ministrem będzie współpracował również w ramach Związku Gmin Wiejskich RP.

– Tematów do omówienia jest tyle, że zapewne nie starczy nam kadencji na załatwienie wszystkich spraw, ale jestem przekonany, iż te najważniejsze zostaną solidnie przepracowane przez stronę samorządową i rządową, z korzyścią dla społeczeństwa i zrównoważonego rozwoju kraju – mówi Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk.

image_pdfimage_print

50plus Klub Senior+ Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Ełcki Bocian 2019 Zbadaj swój kręgosłup! Certyfikat dla Gminy Ełk 3maja zgłoś awarię