Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

O rozwoju leśnych ścieżek edukacyjnych

30 kwietnia 2021, godz. 7:52 (Aktualizacja: 30 kwietnia 2021, godz. 7:53)

Wójt Gminy Ełk Tomasz Osewski spotkał się w Warszawie z dyrektorem generalnym Lasów Państwowych Józefem Kubicą. W rozmowach wzięli także udział m.in. Jerzy Małecki, Poseł na Sejm RP, Michał Gzowski, rzecznik prasowy Lasów Państwowych i Robert Nowacki, członek prezydium Lasów Państwowych. Lasy Państwowe prowadzą gospodarkę leśną, dbając przy tym o stan zarządzanych terenów, tj. o zachowanie walorów przyrodniczych i krajobrazowych.

– Poruszyliśmy wiele spraw, ale najwięcej uwagi poświęciliśmy rozwojowi ścieżek edukacyjnych na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, w tym Gminy Ełk – informuje Wójt Tomasz Osewski. – Warto naszym mieszkańcom, zwłaszcza mam tu na myśli tych najmłodszych, pokazać jak wygląda praca leśnika, pomóc w zrozumieniu zagadnień związanych z gospodarką leśną, czy też przybliżyć tajemnice lasu.

image_pdfimage_print

Załatw przez podatki.gov.pl NSLiM2021 Wsparcie rodzin Dowóz na szczepienia Szczepimy się! 50plus Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Certyfikat dla Gminy Ełk