Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Nowe śmieciarki już w Gminie Ełk

30 listopada 2021, godz. 12:54

Do Gminy Ełk dotarły już pierwsze samochody ciężarowe, które staną się jednym z elementów nowego systemu gospodarowania odpadami. Dzięki środkom pozyskanym w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych, Gmina Ełk nabyła za 4,5 mln złotych pojazdy do wywozu odpadów komunalnych. Przypomnijmy, że wcześniej podpisano umowę na sprzęt do obsługi sieci kanalizacji sanitarnej.

W ostatni dzień listopada 2021 roku dostarczono cztery, fabrycznie nowe śmieciarki. Dwie jednokomorowe i dwie dwukomorowe, wszystkie na podwoziu marki Scania. Obie zabudowy, które spełniają wszystkie obowiązujące w Polsce normy zostały wykonane zgodnie z prawem unijnym.

image_pdfimage_print

Załatw przez podatki.gov.pl Wsparcie rodzin 50plus Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Certyfikat dla Gminy Ełk Ełcki Bocian 2019 zgłoś awarię Klub Senior+