Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Nowa tablica z mapą w Nowej Wsi Ełckiej

6 listopada 2017, godz. 11:38

Prawie 770 tys. zł w budżecie Gminy Ełk na 2017 rok wygospodarowano na przedsięwzięcia realizowane w ramach funduszu sołeckiego. Mieszkańcy postanowili środki te przeznaczyć przede wszystkim – biorąc pod uwagę ogólną kwotę wydatków – na naprawę, przebudowę i modernizację dróg. Prawie 160 tys. zł zostało przeznaczonych na cele związane ze sportem i rekreacją.

– Na budowę lub przebudowę chodników, a także utwardzenie kostką brukową pętli autobusowych lub wiat przystankowych wydamy w tym roku około 100 tys. zł – informuje Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. – W gminie powstały już nowe ogrodzenia, wiaty przystankowe, a także tablice informacyjne.

Nowe tablica informacyjna z mapą miejscowości została zamontowana m.in. w Nowej Wsi Ełckiej, nieopodal kościoła pw. Św. Józefa Robotnika.

image_pdfimage_print

Załatw przez podatki.gov.pl Wsparcie rodzin 50plus Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Certyfikat dla Gminy Ełk Ełcki Bocian 2019 zgłoś awarię Klub Senior+