Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Nowa dyrektor Zespołu Szkół Samorządowych w Stradunach

19 maja 2020, godz. 8:01 (Aktualizacja: 19 maja 2020, godz. 8:02)

Wójt Gminy Ełk Tomasz Osewski powierzył Kamili Hańczyc stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Samorządowych w Stradunach. Kamila Hańczyc – nauczycielka dyplomowana z 13-letnim stażem pracy zastąpiła na stanowisku dyrektorskim Kazimierza Potapczyka.

– Pani Kamila jest bardzo dobrze znana w środowisku nauczycielskim, jak do tej pory świetnie współpracowała z rodzicami i uczniami – mówi Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. – Myślę, że znakomicie poradzi sobie w nowej funkcji. Stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Samorządowych w Stradunach powierzyłem jej na okres od 1 lipca 2020 roku do 31 sierpnia 2021 roku.

Kamila Hańczyc może pochwalić się wykształceniem wyższym magisterskim w zakresie filologii angielskiej. W Zespole Szkół Samorządowych w Stradunach pracuje od 2008 roku, wcześniej zaś przez rok pracowała w Zespole Szkół Samorządowych w Starych Juchach.

image_pdfimage_print

50plus Klub Senior+ Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Ełcki Bocian 2019 Zbadaj swój kręgosłup! Certyfikat dla Gminy Ełk 3maja zgłoś awarię