Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Nicponie zapraszają do tańca w Stradunach

21 czerwca 2022, godz. 11:25

Wójt Gminy Ełk Tomasz Osewski serdecznie zaprasza w najbliższy piątek, 24 czerwca o godz. 19.00 do Stradun, na potańcówkę pod chmurką. Muzyczną ucztę na placu przy miejscowym kościele przyszykuje zespół Nicponie.

– Zespół Nicponie został założony przez muzykantów, którzy w trakcie pandemii ruszyli na stołeczne ulice grać warszawskie szlagiery oraz melodie powszechnie znane i lubiane – informuje Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk.

Nicponie, mimo krótkiego muzycznego stażu, mają na koncie liczne występy, m.in. na Festiwalu Grzesiuka, Zacieraliach, zdobyli wyróżnienie na Festiwalu Folkloru Miejskiego, wystąpili także w TVP Kultura. Chętnie grają do tańca, na rozmaitych imprezach – od urodzin, przez pępkowe, po wieczory panieńskie i wesela oraz na najważniejszych targowiskach aglomeracji warszawskiej.

Nicponie tworzą: Grzegorz Domański – bandżola, Patryk Walczak – akordeon, Mateusz Kowalski – tarka, Łukasz Owczynnikow – kontrabas.

image_pdfimage_print

Piknik Kijewo Kino w Gminie Ełk CEEB Punkt przeciw przemocy Informacje dla uchodźców wojennych Załatw przez podatki.gov.pl Wsparcie rodzin 50plus Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019