Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

„Nazywam się Miliard” – mieszkańcy Gminy Ełk przeciwko przemocy wobec kobiet

14 lutego 2017, godz. 12:28 (Aktualizacja: 14 lutego 2017, godz. 12:31)

Nazywam się Miliard – One Billion Rising – to ogólnoświatowa kampania społeczna przeciw przemocy wobec kobiet. Akcja zapoczątkowana została w 2011 roku po fali gwałtów w USA. Od tego czasu zawsze w lutym, kobiety, ale także mężczyźni solidarni z nimi, w ponad 200 krajach – łącznie ponad miliard ludzi – protestuje przeciwko przemocy wobec kobiet.  W tegorocznej akcji, w której tym razem chodzi o zwrócenie uwagi na problem gwałtów na randkach, udział wzięły także mieszkanki Gminy Ełk, wspierane przez mężczyzn w terenu gminy. Na ełckim Placu Jana Pawła II stradunianki zatańczyły przeciwko przemocy wobec kobiet.
image_pdfimage_print

50plus Klub Senior+ Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Ełcki Bocian 2019 Zbadaj swój kręgosłup! Certyfikat dla Gminy Ełk 3maja zgłoś awarię