Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Na ostatniej prostej w walce z koronawirusem

19 lutego 2021, godz. 8:11

Wójt Gminy Ełk Tomasz Osewski otrzymał list z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Minister Michał Dworczyk, szef Kancelarii Premiera, podziękował za współpracę w walce z Covid-19 w ciągu ostatniego roku, pełnego wyzwań, z jakimi nasz kraj nigdy się nie mierzył. Początkiem drogi do normalności ma być realizacja Narodowego Programu Szczepień. Proces szczepienia to jedno z największych wyzwań logistycznych w historii Polski.

– Już teraz chciałbym podziękować Państwu za ogromną pracę, jaką wykonały samorządy w ciągu ostatniego miesiąca – napisał Michał Dworczyk. – Dziękuję za wsparcie akcji informacyjnej, profrekwencyjnej. Szczególnie dziękuję za organizację i współorganizację dowozu osób do punktów szczepień. Dzięki Państwa zaangażowaniu program szczepień jest realizowany na terenie całej Polski sprawnie i skutecznie.

Minister dodał w liście, że przezwyciężenie epidemii jest bliskie, ale właśnie te najbliższe tygodnie wymagają od nas jeszcze większej mobilizacji i determinacji, byśmy mogli już wkrótce przywrócić mieszkańcom każdego zakątka Polski spokój dnia codziennego.

image_pdfimage_print

Dowóz na szczepienia Szczepimy się! 50plus Dla cudzoziemców Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Certyfikat dla Gminy Ełk Ełcki Bocian 2019 Klub Senior+