Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Można skorzystać z programu usuwania folii rolniczych

20 stycznia 2023, godz. 7:30 (Aktualizacja: 20 stycznia 2023, godz. 9:34)

Wójt Gminy Ełk Tomasz Osewski informuje, że Związek Międzygminny „Gospodarka Komunalna” z siedzibą w Ełku zamierza w imieniu Gminy Ełk złożyć wniosek do Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie o dofinansowanie zadania w ramach programu priorytetowego „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej”.

Przewidywane dofinansowanie przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie wynosi do 100% kosztów kwalifikowanych z zastrzeżeniem, że kwota dofinansowania nie może przekroczyć iloczynu 500 zł/Mg masy odpadów z folii rolniczych. Podatek VAT nie stanowi kosztu kwalifikowanego przedsięwzięcia. Planowany termin dostarczenia folii przez rolników II-III kwartał 2023 r.

Wnioski od rolników, którzy chcą skorzystać z programu usuwania folii rolniczych będą przyjmowane do 15 lutego 2023. Więcej informacji udziela Referat ds. gospodarki odpadami i utrzymania czystości Urzędu Gminy Ełk.

Wzór wniosku

Klauzula informacyjna

image_pdfimage_print

pampuch Ferie Załatw przez podatki.gov.pl PPGR Punkt przeciw przemocy oTU UZALEŻNIONYM 50plus Informacje dla uchodźców wojennych Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019