Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Można już składać wnioski o świadczenia z funduszu alimentacyjnego za okres 2016/2017

4 sierpnia 2016, godz. 13:02 (Aktualizacja: 4 sierpnia 2016, godz. 13:04)

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Ełku – Dział świadczeń Rodzinnych, Funduszu Alimentacyjnego i Świadczenia Wychowawczego, w związku ze zbliżającym się końcem okresu świadczeniowego 2015/2016 (tj. od 01-10-2015 roku do 30-09-2016 roku) informuje, że wnioski o przyznanie świadczeń z FUNDUSZU ALIMENTACYJNEGO na nowy okres świadczeniowy 2016/2017 (tj. od 01-10-2016 roku do 30-09-2017 roku) przyjmowane będą począwszy od 1 sierpnia 2016 roku.

W przypadku, gdy osoba ubiegająca się o świadczenia z Funduszu Alimentacyjnego na nowy okres świadczeniowy, złoży wniosek wraz z dokumentami do dnia 31 sierpnia 2016 roku, ustalanie prawa do świadczeń z funduszu alimentacyjnego oraz wypłata świadczeń przysługujących za miesiąc październik następuje do dnia 31 października 2016 roku.

Natomiast w przypadku, gdy osoba ubiegająca się o świadczenia z Funduszu Alimentacyjnego na nowy okres świadczeniowy, złoży wniosek wraz z dokumentami w okresie od dnia 1 września do dnia 31 października 2016 roku, ustalenie prawa do świadczeń oraz wypłata świadczeń za miesiąc październik następuje do dnia 30 listopada 2016 roku.

Druki wniosków będą dostępne w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Ełku – Dział Świadczeń Rodzinnych i Funduszu Alimentacyjnego, ul. T.Kościuszki 28A, II piętro w budynku Urzędu Gminy, pok. nr 20, od dnia 25 lipca 2016 roku.

Szczegółowe informacje na temat dokumentów, które należy dołączyć do wniosku – kliknij tutaj

 

                                                                 

image_pdfimage_print

Koronawirus?! 50plus Klub Senior+ Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Ełcki Bocian 2019 Zbadaj swój kręgosłup! Certyfikat dla Gminy Ełk 3maja