Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Miłe lato w bibliotece

9 czerwca 2021, godz. 7:21 (Aktualizacja: 9 czerwca 2021, godz. 11:53)

Biblioteka Publiczna Gminy Ełk z siedzibą w Nowej Wsi Ełckiej serdecznie zaprasza dzieci w wieku 6-12 lat do udziału w zajęciach pod nazwą: „Lato w bibliotece”, które będą odbywać się w każdą środę lipca i sierpnia. Gry i zabawy będą miały miejsce w podanych dniach w godz. 11.00-14.00 w siedzibie BPGE przy ul. Małeckich 30 w Nowej Wsi Ełckiej.

W programie zajęcia kreatywne z udziałem pracowni plastycznej i kulinarnej, zabawy, quizy, krzyżówki, łamigłówki, kalambury, konkursy, letnie czytanie książek i czasopism w plenerze, zajęcia fizyczne przy wykorzystaniu wyposażenia biblioteki. Z pewnością będzie to mile spędzony czas wolny.

Zapisy w siedzibie BPGE w Nowej Wsi Ełckiej. Obowiązuje zgoda rodzica na uczestnictwo dziecka. Ze względu na obostrzenia związane z Covid-19, ilość miejsc jest ograniczona. Szczegóły pod numerem telefonu: 87 619 74 29 (w godz. 11.00-19.00).

image_pdfimage_print

NSLiM2021 Załatw przez podatki.gov.pl Wsparcie rodzin Dowóz na szczepienia 50plus Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Certyfikat dla Gminy Ełk Ełcki Bocian 2019