Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Miejsca objęte planem priorytetowym policji

9 lipca 2021, godz. 13:01 (Aktualizacja: 9 lipca 2021, godz. 13:02)

Komenda Powiatowa Policji w Ełku informuje, że w związku ze skargami mieszkańców Nowej Wsi Ełckiej i Ruskiej Wsi oraz sołtysów tych miejscowości, dwa miejsca zostały objęte przez funkcjonariuszy planem priorytetowym.

W Nowej Wsi Ełckiej skargi dotyczyły osób gromadzących się na terenie wiaty rekreacyjnej przy rzece Ełk, znajdującej się naprzeciw posesji przy ul. Nadrzecznej 7. Zachowanie osób spożywających alkohol, zaśmiecających teren i zakłócający spokój, wpływa negatywnie na poczucie bezpieczeństwa mieszkańców okolicy.

W Ruskiej Wsi podobne zachowania, a do tego załatwianie potrzeb fizjologicznych i niszczenie mienia stwierdzono w rejonie boiska wiejskiego. W obu wskazanych miejscach należy się liczyć ze szczególną kontrolą policji.

image_pdfimage_print

Siedliska – kino Chełchy – potańcówka PPGR Punkt przeciw przemocy Załatw przez podatki.gov.pl Wsparcie rodzin 50plus Informacje dla uchodźców wojennych Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019