Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

List Wójta Tomasza Osewskiego na koniec roku szkolnego

25 czerwca 2020, godz. 13:42 (Aktualizacja: 26 czerwca 2020, godz. 8:24)

Szanowni Państwo Dyrektorzy,
Nauczyciele i Pracownicy Oświaty, Drodzy Uczniowie i Rodzice,
kończy się rok szkolny 2019/2020, jakże inny od wszystkich dotychczas przez nas przeżytych. Ostatnie dziesięć miesięcy to czas wytężonej pracy nie tylko dla uczniów, ale także dla nauczycieli, dyrektorów, wszystkich pracowników szkoły – i rodziców, których rola w edukacji jest również bardzo ważna. Szczególnie w ostatnich czterech miesiącach, kiedy cały świat zmaga się z pandemią koronawirusa, a nauka została przeniesiona do internetu.

Rozpoczynające się wakacje niech będą dla Was wszystkich czasem wypoczynku, beztroski i relaksu, który pozwoli zgromadzić energię potrzebną do powrotu do szkoły we wrześniu, bo wierzymy, że nasza Ojczyzna poradzi sobie z pandemią, opracuje odpowiednie procedury bezpieczeństwa i znów będziemy mogli pracować stacjonarnie.

Dyrektorom, nauczycielom i pracownikom szkoły składam wyrazy uznania i podziękowania za trud, jaki włożyliście w nauczanie i wychowywanie dzieci i młodzieży z terenu Gminy Ełk. Mijający rok na pewno był pracowity, a w ostatnich miesiącach wymagał od Was jeszcze dodatkowego zaangażowania – za to właśnie Wam dziękuję. To właśnie dzięki Wam co roku nowe pokolenia są bogatsze o wiedzę i umiejętności, które pozwolą im odnosić sukcesy na dalszych etapach edukacji.

Uczniom gratuluję wszelkich sukcesów i osiągnięć. Każdy Wasz postęp w zdobywaniu wiedzy i umiejętności przybliża Was do sukcesów, które osiągniecie w przyszłości. To co czasami wydaje się Wam mało interesujące i niepotrzebne, stawiane Wam wysokie wymagania, czasem surowość wychowawców i brak tolerancji dla niewłaściwych zachowań, kształtuje Wasze postawy i daje przygotowanie do zderzenia się z przeciwnościami czekającymi każdego w dorosłym życiu. Dziękuję Wam za cierpliwość wkładaną w zdobywanie wiedzy, zwłaszcza zdalnymi sposobami z powodu pandemii. Niedługo to Wy będziecie nauczycielami, inżynierami, naukowcami, dyrektorami, wójtami… i wtedy z nutą nostalgii wspomnicie jak to było fajnie w szkole, nawet z koronawirusem, bo można było się uczyć w domu. Gratulując wszystkich dotychczasowych sukcesów, dziękuję za Waszą aktywność i udział w różnych konkursach, zawodach, występach, obchodach uroczystości szkolnych i gminnych.

Całej społeczności szkolnej Gminy Ełk pragnę podziękować za rzetelność, wytrwałość, zaangażowanie, solidną i sumienną pracę na rzecz edukacji i życzę wszystkim, aby wakacyjny czas był radosnym, miłym i bezpiecznym wypoczynkiem. Niech każdy dzień wita Was nowymi wrażeniami i piękną pogodą! Spotkajmy się cali i zdrowi we wrześniu!

Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk
Ełk, 25 czerwca 2020 r.

image_pdfimage_print

50plus Klub Senior+ Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Ełcki Bocian 2019 Zbadaj swój kręgosłup! Certyfikat dla Gminy Ełk 3maja Podatki gov pl