Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Kulturalne i słodkie świętowanie

13 marca 2023, godz. 10:00 (Aktualizacja: 13 marca 2023, godz. 11:18)

Za nami kulturalne obchody Dnia Kobiet w Gminie Ełk. W Stradunach i Nowej Wsi Ełckiej odbyły się koncerty, a paniom przygotowano ucztę nie tylko dla ucha. W Centrum Kultury Gminy Ełk z siedzibą w Stradunach zaśpiewali i zagrali Nicponie, a w Gminnej Bibliotece Publicznej w Nowej Wsi Ełckiej Nieformalna Grupa Metrum z Wiartla oraz zespół ludowy z Pisanicy.

– Było pięknie, nastrojowo i niespodziankowo – mówi Edyta Wocial, dyrektor CKGE. – Duża w tym zasługa Wójta Gminy Ełk, Tomasza Osewskiego, który złożył wszystkim kobietom piękne życzenia. Każda pani otrzymała również kwiaty, a że nasze świętowanie zbiegło się w czasie z Dniem Sołtysa, to dwóm obecnym z nami sołtyskom Wójt wręczył kosz słodyczy.

Świętowanie w Stradunach:

Świętowanie w Nowej Wsi Ełckiej:

image_pdfimage_print

Jak dawniej bywało Załatw przez podatki.gov.pl PPGR 50plus Rozmawiaj i reaguj Informacje dla uchodźców wojennych oTU UZALEŻNIONYM Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP