Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Ks. Józef Kącki. 100 lat życia, 75 w kapłaństwie

10 lipca 2020, godz. 9:28

W marcu skończył 100 lat, a w lipcu świętuje 75 rocznicę święceń kapłańskich. Takie jubileusze obchodzi w 2020 roku ks. Józef Kącki z Zakonu Kanoników Regularnych Laterańskich, którego na co dzień można spotkać w parafii Matki Bożej Królowej Polski w Stradunach/

– W środę, 8 lipca ksiądz senior uroczyście dziękował Panu Bogu za dar kapłaństwa, za te 75 lat posługi Bogu i ludziom, za 100 lat życia – mówi Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. – A my, mieszkańcy Gminy Ełk, a Stradun i okolic w szczególności, dziękujemy księdzu Józefowi za te wszystkie lata i życzymy czcigodnemu jubilatowi dobrego zdrowia oraz sił w dalszym życiu.

image_pdfimage_print

50plus Klub Senior+ Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Ełcki Bocian 2019 Zbadaj swój kręgosłup! Certyfikat dla Gminy Ełk 3maja zgłoś awarię